Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że dostępna jest już druga część Poradnika hydroizolacji IZOHAN, poświęcona materiałom rolowym.

Dowiecie się z niej m.in. wszystkiego o budowie i oznaczeniach technicznych pap, a także jak, krok po kroku, wykonać hydroizolację rolową z wykorzystaniem produktów IZOHAN. Nasi eksperci w sposób prosty i niezwykle dokładny przeprowadzają każdego wykonawcę przez kolejne etapy i techniki układania papy. Przestrzegają też przed najczęstszymi błędami.

Przedstawiamy również gotowe rozwiązania systemowe dopasowane do różnych typów dachów, tarasów i balkonów, podziemnych części budowli, a także wykorzystujące gonty i membrany PVC IZOHAN.

Świat idzie do przodu, a naszą ambicją jest go wyprzedzać, dlatego Poradnik napisany jest w taki sposób, by można było odnaleźć w nim odpowiedź na wszystkie wątpliwości, jakie wystąpić mogą podczas wykonywania robót hydroizolacyjnych. Produkty IZOHAN wykorzystać można w wielu systemach i układach, niezmienna pozostaje ich trwałość i jakość.
Zapraszamy do lektury!

Poradnik do pobrania TUTAJ

Data publikacji: 18 maja 2017